До відома користувачів програми «ДПС Захист звітності»

Дата публикации: Июнь 5, 2013

11imagesКлієнтам АЦСК ІДД, які використовують програмне забезпечення для звітності «ДПС Захист звітності», необхідно оновити програму до версії 1.1.0.8. використовуючи автоматичне оновлення або завантажити новий інсталяційний пакет програми з офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД http://www.acskidd.gov.ua/ рубрики «Програмне забезпечення/ Програмне забезпечення для звітності «ДПС Захист звітності».

Також, технологічний сертифікат «Міністерство доходів і зборів України. ОТРИМАНО.cer», який розміщено у рубриці «Сертифікати АЦСК», клієнти АЦСК ІДД можуть самостійно додати до файлового сховища програми.

Відповідно до Указу Президента України від 24 грудня 2012 року № 726/2012 «Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» у зв’язку з утворенням Міністерства доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної митної служби України та Державної податкової служби України здійснено заміну сертифіката центрального шлюзу приймання електронної звітності Міністерства доходів і зборів України.

Нагадуємо, що подання звітності мережею Інтернет - це економія робочого часу, уникнення витрачання часу у чергах, гарантія автоматичної перевірки підготовлених документів, оперативне оновлення форматів, конфіденційність інформації, оперативність обробки поданої звітності.

ДПІ у Деснянському районі ГУ Міндоходів  у м.Києві