Терміни видачі довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів

Дата публикации: Февраль 7, 2013

Фото 487Державна податкова інспекція у Деснянському районі м. Києва ДПС повідомляє, що для отримання довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) платнику податків необхідно звернутися до податкового органу із заявою довільної форми. У цій заяві обов’язково зазначається нормативний документ, що передбачає надання органом ДПС довідки та назва установи, організації, закладу, до якої цю довідку буде подано платником податків.

Строк розгляду заяви платника податків та видача довідки або відмови в її наданні становить п’ять робочих днів від дня отримання такої заяви податковим органом.

Довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) видається безпосередньо заявнику або його довіреній особі під час відвідування органу ДПС, до якого ним було подано відповідну заяву. Термін вручення довідки має відповідати визначеному у ній терміну дії. Довідка, як офіційний документ органу державної податкової служби, діє протягом 10 днів з дня видачі і відображає стан розрахунку платника податків з бюджетом на дату видачі довідки.

Якщо платник податків не звернувся до органу державної податкової служби щоб отримати Довідку протягом терміну її дії, то така довідка підшивається до справи платника податків.

Якщо ж, суб’єкт господарювання має податковий борг, то працівник податкового органу листом у довільній формі з вмотивованою відмовою щодо видачі довідки, забезпечує підписання цього листа та відправлення на адресу платника податків.

ДПІ у Деснянському районі м. Києва